MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0212 210 92 97 - 0532 138 12 97

Akustik Baffle Tavan Paneli

AnasayfaAkustik Baffle Tavan Paneli

Akustik Baffle Tavan Paneli

Akustik baffle tavan paneli, özel cam yünü yapısı sayesinde, işletme içerisinde çalışan makinelerin çıkarmış olduğu yüksek gürültüyü emerek, işletmenin daha sağlıklı bir çalışma ortamına kavuşmasını sağlar. Ses kesici panellerin yüzeyine çarpan ses dalgasındaki enerji, panelin gözeneklerinde sürtünme sebebi ile ısı enerjisine dönüşerek yüzeyden geriye yansıyan ses enerjisini azaltmaktadır.

Akustik baffle tavan paneli, her iki yüzeyi akustik baffle ile kaplı olan paneller, tavanlara uygulanarak çınlama, eko, titreşim ve rahatsız edici tüm seslerin kesilmesini sağlar. Askı aparatları istenilen tij boyunda sarkıtılarak montajı gerçekleştirilen tavan panelleri, yüksek ses emilim gücüne sahip olmakla birlikte dekoratif anlamda mekanlara şık bir görünüm kazandırır.

Özel olarak oluşturulan tüm mekanlar için en ideal çözümleri sunan akustik baffle yüzer tavan, özellikleri ile kullanılan alanlarda en iyi sonuçları üreten bir malzemedir. Enerji sönümleyici yapısı sayesinde, kullanılan mekanlarda makine ve insanların çıkarttığı sesleri yutarak seslerin rahatsızlık vermesini engelleyen akustik baffle yüzer tavan paneli, özel cam yünü veya akustik süngerlerin, yanmaz akustik kummaş ile kaplanmasyıla üretilmektedir. Sağlıklı çalışma ortamlarının oluşmasında son derece etkili olan ürün, farklı renk ve model seçeneklerine sahip özelliği sayesinde mekanlara şık bir görünüm kazandırmaktadır.