MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0212 210 92 97 - 0532 138 12 97

Zemin Mantar Şilte

AnasayfaZemin Mantar Şilte

Zemin Mantar Şilte

Mantar şilte, granül mantardan üretilir. Farklı kalınlıklarda elde edilebilmektedir. Zemin mantar şilte ses izolasyonunun yanında ısı yalıtımınada katkı sağlar. İnşaat sektöründe duvar, zemin ve çatılarda tercih edilmektedir. Titreşim emici özellikte zemin ses yalıtım malzemesidir.

Zeminde darbe kaynaklı oluşan gürültülerin iletimini kesmek için uygulanır. Farklı kalınlık ve yoğunluk ile farklı sonuçlar elde edilebilir. İyi bir uygulama ile istenilen sonuçlara ulaşılabilir. Parke ve şap altınada uygulanabilmektedir.

Granül mantardan üretilen zemin mantar şilte istenilen boyut ve kalınlıklarda üretilir. Titreşim ve vibrasyondan oluşan sesleri engellemek için kullanılan ses yalıtım malzemesidir. Parke, seramik ve daha birçok zemin kaplama malzemesinin altına yürüme kaynaklı ayak sesini önleme amacı ile kullanılmaktadır.

Mantar şilte granül mantarların harmanlanma sonucu hazırlanan bloklarından dilimlenmesiyle istenilen kalınlıklarda elde edilmektedir. Mantar şilteler ses ve ısı izolasyonunu kusursuz sonuç dolayısıyla inşaat sektöründe, parke altı, şap altı ve seramik kaplamaların altında tercih edilmektedir.