MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0212 210 92 97 - 0532 138 12 97

Toplantı Salonu Akustik Ses Yalıtımı

AnasayfaToplantı Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Toplantı Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Toplantı salonu akustik ses yalıtımı, toplantı salonu kötü ses kalitesi ve ses yalıtımlı değilse, hassas bilgilerin risk alarak ve azalmış verimlilik para kaybetme. Uygun bir akustik olmadan, iletişimsizlik ve çalışanların hayal kırıklığı problemler haline gelmektedir. Toplantı odası izolasyonu için sağlanabilecek pek çok alternatif seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında piramit ses yalıtım süngeri, yumurta ses yalıtım süngeri, labirent ses yalıtım süngeri, ağır bariyerli ses yalıtım süngeri, special ses yalıtım süngeri, echobone bondex ses yalıtım süngeri çeşitleri mekanın uygunluğuna göre profesyonel kişilerce doğru bir malzemeyle uygulanabilmektedir.En ideal şekilde ses izole malzemeleriyle sağlanarak içerideki seslerin dışarı sızması veya dışarıdan gelen seslerin engellenmesi mümkün kılınmakla birlikte rahat ve verimli bir toplantı gerçekleşmesine olanak sağlanabilmektedir.

Toplantı odalarında konuşulanlar karar kılınanların dışarıya çıkmasını önlemek amacıyla toplantı salonlarına akustik ses yalıtımıuygulamaları ile ses yalıtımı sağlanmaktadır. Toplantılarınızda görüşmeleriniz rahatlıkla son buluyor ve odada konuşulanlar odadan dışarı çıkmıyor. Şirketlerin önem seviyesi yüksek toplantılarını, alacağı kararları hassas gizlilik çerçevesinde yapabilmeleri için özel ses yalıtımlı toplantı odaları hazırlıyoruz.

Gürültü en başta günümüzde insan sağlığını etkileyen önemli faktörlerden biridir. Bu faktör iş hayatını da yakından etkilemektedir. Ses izolasyonu uygulamalarımızla bu tür sıkıntılarınızda akustik yanmaz sünger ve diğer ürün gruplarımızla yanınızdayız. Akustik ses izolasyonu sadece ses yalıtımı yapmakla kalmaz özellikle akustik ve müzikli ortamlarda akustik ses düzenlemesi sesin çıkma dağılma ve yayılma kalitesi ile ilgili olumlu etki sağlamaktadır.Bu yüzden ses izolasyonu yaptırmanızda fayda vardır.