MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0212 210 92 97 - 0532 138 12 97

Ofis Akustik Ses Yalıtımı

AnasayfaOfis Akustik Ses Yalıtımı

Ofis Ses Yalıtımı

Ofis akustik ses yalıtımı, gürültünün dikkat dağıtması nedeniyle iş sağlığı ve psikolojisini etkilediği bilinmektedir. İşini kaliteli bir şekilde yapmak isteyen kişilerin iş alanlarında uygun ortamın sağlanması önemli olacaktır. Ofis ses yalıtımı yaparak istenmeyen gürültünün dışarıda kalması sağlanabilir.

Ofis ses yalıtımı, genel olarak çalışan sayısının fazla olduğu ofislerde çalışanların performanslarının gürültü ve ses karmaşasından etkilenmemesi için yapılan bir ses izolasyon uygulamasıdır. Ofise dış ortamdan ses girmemesi ve içeriden de dış ortama ses çıkmaması için ses yalıtım uygulaması yaptırılması gerekir.

Gürültü insan sağlığını olumsuz etkileyen bir faktördür. İnsanlar üzerinde olumsuz etkiler bırakabilir. Dikkat kaybına ve konsantre bozulmasına neden olabilir. Ses yalıtım uygulaması yaptırılarak bu sorunlar çözülebilir. Ofis ses yalıtımı uygulamasında genel olarak akustik süngerler, masa seperatörü, akustik paravan ve paneller kullanılır.

Ortamda oluşacak eko ve yankı gibi ses problemlerini de ses yalıtım uygulaması ile çözülür. Ofis dekorunuza uygun malzemeler kullanılarak ses yalıtım uygulamasını bize ulaşarak yaptırabilirsiniz.