MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0212 210 92 97 - 0532 138 12 97

Kurumsal

AnasayfaKurumsal

Akustik Kumaş Panel

Tekno Sünger ses yalıtım firması olarak 12 senedir hizmet vermekte olup ses sorunlarını çözümlemek amacıyla akustik yalıtım ve ses izolasyon çalışmaları yapmaktayız. Akustik yalıtım ve ses izolasyon uygulama çalışmalarını profesyonel ve tecrübeli ekibimiz ile yürütmekteyiz. Bu çalışmalarda tarafımızca ürettiğimiz ve uluslararası kalite standartlarına uygun malzemelerimizi kullanmaktayız. Ses yalıtım firması olarak önceliğimiz %100 müşteri memnuniyetidir.

Ses yalıtımı uygulama çalışmaları tavan, duvar ve zeminlerde yapılmaktadır. Bu çalışmalar için özel malzemeler kullanılmakta ve ses frekanslarını istenilen oranda düzenleyebilmek için ortamlarda akustik yalıtım ve ses izolasyon çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Ses yalıtım ve ses düzenleme çalışmalarını ses kayıt odası, reji odası, ofiste, evinizde, stüdyo vb. bir çok alanda uygulama yapmaktayız. Ses problemleri ile karşılaşılan her ortamda ve akustik mekanlarda, seslerin zarar verici olumsuz etkilelerini çözümlemek amacıyla akustik izolasyon ve ses yalıtım uygulama hizmeti vermekteyiz. Evinizdeki ses problemlerinden şikayetçiyseniz ve sorunların çözüme kavuşturulmasını arzuluyorsanız endişe duymanıza gerek yok. Tekno sünger ses yalıtım firması olarak, ses problemleri çözümlenmiş, yüksek düzeyde ses yalıtımı sağlanmış bir şekilde sorunları gidererek düzgün bir halde evinizi geri teslim etmekteyiz.

Ses yalıtım uygulaması yapılacak mekanda doğru malzeme seçilmesi ve kullanımı, düzgün bir çalışma yapılması önemli bir faktördür. Ses yalıtım çalışmalarında uygulama yapılacak ortamlarda kesin sonuca ulaşabilmek adına tecrübeli ekibimizce keşif yapılması daha sağlıklı sonuçlar elde edilmesini sağlamaktadır.

Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve TSE belgeli ürünlerdir. 

Genel ürün üretim sektörü endüstriyel inşaat akustiği, makina ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema,konferans,toplantı odası,stüdyo,otel duvarları, atış poligonları, ağır silah sanayii ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterlerimize doğru anlatım doğru analiz ile bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.

Tekno Sünger Akustik Hizmetlerimiz

Akustik Yalıtım, Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme, Ses Yankısı Düzenleme, Ses İzolasyonu, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Akustik Tasarım, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan Alanların Genel Yapımını Anahtar Teslim Çözüm Ortaklarımız ile ve Profesyonel Kadromuz ile uygulamalar Sunuyoruz.

Nasıl Yapıyoruz ?

Öncelikle problemlerinizi ses yalıtımı ve akustik düzenlemelerde tecrübeli olan teknik ekibimizle görüşmelisiniz. Problem, istek ve şikayetlerinize göre çözüm üretmek en önemli noktadır. Daha sonra eğer gerekliyse mekanın fotoğrafları veya canlı keşif üzerinden size çözüm üretilir. Bir kaç gün içinde işlemi onayladığınız takdirde ekibimiz uygulamaya başlayacaktır. Genel ürün üretim sektörü endüstriyel inşaat akustiği, makina ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema,konferans,toplantı odası,stüdyo,otel duvarları, atış poligonları, ağır silah sanayii ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterlerimize doğru anlatım doğru analiz ile bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.