MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0212 210 92 97 - 0532 138 12 97

Akustik Yanmaz Sünger

AnasayfaAkustik Yanmaz Sünger

Akustik Yanmaz Sünger

Akustik Yanmaz Sünger, akustik yanmaz süngerler ; Poliüretan köpük süngerlerden üretilen açık hücreli yanmaya dayanıklı bir akustik malzeme olarak bilinir.Ses yalıtımı teknik verileri performans açısından oldukça yüksek ses emilim soğurucu değerlere sahip akustik köpük ailesindendir.Tüm ürünlerimiz yanmazlık sertifikalıdır, sertifikasyon ( teknik bilgi ) bölümüne bakınız.emprenye tenkniliği ve poliüretan yapısıyla yüksek sıcaklıklara karşı alev almadan ve yanmadan dayabilme özelliği kazandırılmış, titretiş önleyici, ses kesici, ses yutan akustik süngerlerdir.

Yumurta kolisi şekilli, piramit ve piramit şeklinde bulunan akustik süngerler, bu özel şekilleri sayesinde narin ve estetik bir yapısı vardır. Bu nedenle çok geniş bir kullanım alanına sahiptir. Aynı zamanda yüksek performanda ses yutum ve emme performansı kazanmış halidir. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz.

Elektornik cihazların kullanıldığı ses odalarında yangın tehlikesine karşı alınabilecek ciddi önlemlerden biri ortamın akustiğini ayarlayan malzemelerin alev alma veya yanmayya karşı ne kadar güvenli olduğudur. Özellikle bu ürün ve Basf firmasını üretimim olan basotect süngerler, bu konuda en yüksek performansı veren ürünlerdendir.