MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0212 210 92 97 - 0532 138 12 97

Akustik Vicoustic Flexi A50 Sünger

AnasayfaAkustik Vicoustic Flexi A50 Sünger

Akustik Vicoustic Flexi A50 Sünger

Akustik Vicoustic Flexi A50 Sünger, ses yalıtımı konusunda etkin bir çözüm sunduğu gibi uygulamasıda gayet kolaydır. Duvara parçalar halinde yerleştirildiğinde dahi aralarındaki boşlukları doldurabilmektedir. Orta ve yüksek ses frekansları için yüksek performans göstermektedirler.Genelde bu tür kayıt olarak yayın stüdyoları ve odalarda uygulanan, panel piyasadaki en iyi akustik çözümlerden birisi olup uygun bir fiyata sahiptirler.

Vicoustic Ses Yalıtım süngeri ses yalıtım konusunda oldukça etkilidir.Bir devrim yaratan yüksek tasarım performans kullanım kolaylığı sunmaktadır. Uygulaması gayet kolay olup yüzeyi istenilen renklerde boyanabilmektedir. Uygulamada solid yapıştırıcı, silikon yada bali aracılığı  ile parmak ruloyu duvara sürerek beklemeden yapıştırınız. İstenilen miktar ve kalınlıkta siparişi verebilmek için ofisimizle irtibata geçebilirsiniz.

Kayıt ve yayın sütdyoları, post-prodüksiyon stüdyoları, dinleme odaları, konferans ve telekonferans odaları, oditoryumlar, performans alanları. Genel kullanım amacı olarak akustik mekanlar olarak ise stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası, enstrüman-çalgı odası, bateri odası gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.