MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0212 210 92 97 - 0532 138 12 97

Akustik Duvar Panelleri

AnasayfaAkustik Duvar Panelleri

Akustik Duvar Panelleri

Akustik Duvar Panelleri, ön yüzeyi akustik yalıtım ve izolasyon ses düzenleme özellikli kumaş ile kaplı yapılan panellerdir. Bu akustik panellerin ön ve arka yüzeyi camtülü kaplı yüksek yoğunluktaki levhanın görünür yüzeyi müşteri talebi doğrultusunda istenilen renk seçeneğiyle darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanabilmektedir. Hem dekoratif ve hem de ses emici özelliğe sahip “Akustik Duvar Kaplama Panelleri” ile kaplanması için geliştirilmiştir.

Yüksek ses yutum özelliklerine sahip olup etkili bir akustik performans sağlamaktadırlar. Akustik Paneller içerisine ses emici özellikteki özel levhalar yerleştirilerek, kompozit ve akustik yapıda bir panel sistemi elde edilmektedir. Dekoratif Kumaş Kaplı Camyünü ön yüzü akustik özellikteki kumaşlar aşınmaya, solmaya ve yanmaya karşı dayanıklı malzemelerden dokunmuştur. Dekoratif akustik duvar panelleri ile çekici ve çarpıcı bir ortam elde edebilmek mümkündür. Göze çarpıcı renk ve modelleriyle farklı bir ortam elde edebilirsiniz.

Akustik Kumaş ise doğal reçine akustik liflerden oluşan yapısı ve yanmazlık özelliği yanı sıra uzun ömürlü ve darbeye dayanıklı akustik kaplama olarak üretilmiştir. B1 yanmazlık formu kazandırılan akustik kumaşlar profesyonel akustik malzeme standartlarındadır.

Kullanım alanları olarak genellikle radyo kanallarında, reji odalarında, televizyon kanallarında, özel stüdyolarda, toplantı salonlarında, sinema salonlarında, bir çok alanda kullanım alanına sahiptirler.