MÜŞTERİ HİZMETLERİ : 0212 210 92 97 - 0532 138 12 97

Akustik Ahşap Tavan Paneli

AnasayfaAkustik Ahşap Tavan Paneli

Akustik Ahşap Tavan Paneli

Akustik ahşap tavan panelleri, ofis, showroom ve lobi alanlarında doğal bir görünüm sunmaktadır. Delikli ahşap paneller, farklı perforasyon tipleriyle orta ya da yüksek seviyede ses emilim performansı sağlayan ve akustik projelendirmelerde sık kullanılan dekoratif ürünlerdir. Özellikle alanın tamamının yüksek derecede ses yutucu panellerle kaplanamadığı yerlerde düşük oranda perforasyonlu ürünlerle ses yansıtıcı paneller olarak da işlev görmektedirler.

Akustik Tavan Panelleri ses yalıtım çözümlerinde kullanıldığı gibi dekoratif özelliği sayesinde tasarımsal açıdan da mekana farklı bir renk katar. Akustik tavan panelleri tasarımsal açıdan kendi aralarında genel anlamda kavisli ve düz olarak ayrılmaktadır.

Akustik Tavan panelleri dekoratif görünüm ve en iyi ses emisyonu sayesinde yankı, eko, çınlama gibi ses problemlerine çözüm sunmaktadır. Dekoratif görünümü sayesinde istenilen alanda kolaylıkla uygulanabilen tavan panelleri ses yalıtım çözümlerinde yüksek oranda performans sağlamaktadırlar.